Wynajem sprzętu

2.gif, 13kB 1.gif, 16kB pzls.jpg
AK-PolBieg po Nowe Życie - Warszawa 2015 Puchar Grupy Azoty 2015Bieg po Nowe Życie - Wisła 2015RICOH DOCUMENT ARENA

[ 1 2 3 4 5 ]

Wynajem sprzętu

[ 1, 2 ]
Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wynajmu sprzętu niezbędnego przy organizacji imprez i wydarzeń promocyjnych. Centrum Promocji AK-Pol dysponuje nowymi profesjonalnymi estradami dowolnej wielkości, zadaszeniami, halami namiotowymi w ilości 2000m2 z poszyciami białymi, kolorowymi i transparentnymi, pełnym wyposażeniem dodatkowym hal i imprez tj. stoły biesiadne z ławkami (ławostoły), płotki, oświetlenie, nagłośnienie. Swoją ofertę wzbogaciliśmy o nowy profesjonalny sprzęt techniczny do prezentacji tj. monitory plazmowe, rzutniki, ekrany oraz efektowne systemy wystawiennicze (ścianki reklamowe) różnej wielkości. Naszą ofertę zamyka propozycja wynajmu elementów dmuchanych tj. bramy „start - meta” w różnych wielkościach i kształtach oraz pneumatyczne okna reklamowe. Zapraszamy do zapoznania.

Nagłośnienie i oświetlenie

Agencja dysponuje profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowy.

Oferowany sprzęt pozwala na nagłośnienie następujących rodzajów imprez:

  • Konferencje prasowe
  • ... >>>

Sprzęt audiowizualny

W ofercie Agencji sprzęt audiowizualny najwyższej klasy. Służymy pomocą wszędzie tam, gdzie potrzebny jest idealny obraz i dźwięk najwyższej jakości. Nasi specjaliści służą pomocą w ... >>>

Wyposażenie techniczne imprez

W ofercie Agencji wyposażenie imprez w sprzęt typu stoły biesiadne z ławkami (ławostoły), krzesła, parasole, płotki odgradzające i inny sprzęt techniczny.

... >>>
[ 1, 2 ]
Copyright © 2009 AK-Pol.
Strona kojarzona z: Wynajem sprzętu
Bieg Igrzyska Szukamy Następców Mistrza