Wynajem sprzętu

2.gif, 13kB 1.gif, 16kB pzls.jpg
AK-PolBieg po Nowe Życie - Warszawa 2015 Puchar Grupy Azoty 2015Bieg po Nowe Życie - Wisła 2015RICOH DOCUMENT ARENA

[ 1 2 3 4 5 ]

Wynajem sprzętu

[wróć][ 1, 2 ]

Estrady i zadaszenia

Agencja w swojej ofercie zaprasza do skorzystania z wynajmu Estrad i zadaszeń w dowolnych wielkościach. Wszystkie Estrady i zadaszenia posiadają wymagane dokumenty: dokumentacje techniczną, świadectwa kwalifikacyjne Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach, deklaracje zgodności wykonania konstrukcji z dokumentacją techniczną, dopuszczenia techniczne dla stosowanych wciągarek (atesty). Zadaszenia scen wykonane są z aluminiowych systemów przestrzennych. Słupy wykonane z systemów QUADROSYSTEM. Podstawę słupa stanowi specjalna konstrukcja z rozsuwanymi podporami bocznymi gwarantująca stabilne ustawienie oraz bezpieczne użytkowanie zadaszenia. Przykrycie powierzchni dachów wykonane jest z atestowanego, wytrzymałego i niepalnego materiału plandekowego PCV. Do wszystkich proponowanych zadaszeń istnieje możliwość zamontowania ścian bocznych z materiału ażurowego (siatki). Osłony zapewniają bezpieczeństwo na silnym wietrze, a jednocześnie zabezpieczą przed deszczem.

Estrada 12 x 10,5m

Zadaszenie dwuspadowe o wym. 12x10,5m zbudowane jest z kratownic aluminiowych. Istnieje możliwość montażu dodatkowych skrzydeł dźwiękowych oraz siatek bocznych.

Wymiary estrady:

... >>>

Estrada 6 x 6 x 5m

Zadaszenie jednospadowe o wymiarach 6 x 6 m budowane z kratownic aluminiowych. Wyposażenie dodatkowe stanowią siatki boczne.

Wymiary estrady 6 x 6m:

  • wysokość słupa: ... >>>

Estrada 10,5 x 8m

Zadaszenie dwuspadowe o wym. 10,5x8m budowane z kratownic aluminiowych. Wyposażenie dodatkowe sceny stanowią skrzydła dźwiękowe oraz osłony boczne. Wymiary estrady 10,5x8m:

    >>>
[ 1, 2 ]
Copyright © 2009 AK-Pol.
Strona kojarzona z: Wynajem sprzętu
Bieg Igrzyska Szukamy Następców Mistrza